PERFEKCYJNY PREZENT POD CHOINKĘ

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a Ty wciąż zastanawiasz się czym możesz uszczęśliwić swoich bliskich? Podaruj bon na laserowe wybielanie zębów Warszawa! To idealny prezent, którym można obdarować innych. Bon na wybielanie zębów jest podarunkiem, który przyniesie radość również Tobie. Nie ma nic piękniejszego niż szczery i piękny uśmiech innych.

Aby zakupić taki bon wystarczy udać się do gabinetu White & Beauty w Warszawie.

Zanim jednak zdecydujesz się podarować taki prezent upewnij się czy osoba, której podarujesz bon nie ma przeciwwskazań do zabiegu.

Są nimi m.in ubytki w zębach niezaleczone w zębach wybielanych (najczęściej od jedynki do piątki, górne i dolne zęby), poważne choroby dziąseł (np. Paradontoza), uszkodzenia szkliwa i choroby związane z niedorozwojem szkliwa, okres laktacji i ciąży, nagromadzenia kamienia i osadu na zewnętrznej warstwie zęba. Pamiętaj również o umyciu zębów przed wybielaniem zębów.

Osoba, która podda się zabiegowi laserowego wybielania zębów przez około siedem dniu po zabiegu musi przestrzegać zaleceniom. Najważniejszą jest biała dieta, czyli wystrzeganie się pokarmów i napojów o ciemnym zabarwieniu, pokarmów i napojów kwaśnych, niepaleniu papierosów itp. Zaleca się również stosowanie szczoteczek o miękkim włosiu oraz używanie past o działaniu reminalizującym szkliwo (nie należy używać przez pierwsze dwa tygodnie po zabiegu środków wybielających, w tym past).

Zabieg laserowego wybielania zębów to jedna wizyta, podczas której zęby pacjenta poddawane są trzykrotnie naświetleniu lampą, która przyczynia się do wchłaniania żelu organicznego i jego aktywacji. Już po jednej wizycie pacjent widzi rezultat i może cieszyć się bielą swojego uśmiechu.


Image
White & Beauty Warszawa

umów wizytę: 578-899-920

[email protected]
Image