WYBIELANIE ZĘBÓW - SPRAWDŹ JAKI MASZ WYBÓR

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wybielanie zębów Warszawa w White&Beauty to jedna z opcji wybielania. Jeśli Twój uśmiech szpecą przebarwienia, nie jesteś na nie skazany. Istnieje wiele sposobów na ich pozbycie się. Ważne by wybrać sposób skuteczny i bezpieczny.

Domowe metody wybielania zębów
Domowe metody wybielania to metody naszych babć i mam. Kobiety od lat a nawet od wieków jakoś sobie w tej kwestii radziły. Zaznaczam “jakoś”. Nie były to jednak metody bezpieczne dla naszych zębów. Nie mówię tutaj o pastach wybielających, paskach z żelem, czy nakładkach, które nie do końca do zębów przylegają. Wspominam o “wybielaniu” z wykorzystaniem sody oczyszczonej, cytryny, soli czy węgla. Produkty te mogą zniszczyć nasze szkliwo, doprowadzić do uszkodzenia tkanek miękkich i wystąpienia nadwrażliwości.

Weźmy np. taką cytrynę, która zawiera dużą ilość kwasów owocowych. Kwasy te sprawiają, że nasze zęby są bardziej podatne na szkliwo. Sól, węgiel mają z kolei właściwości ścierne, które szkliwo znacznie zarysowują.

Profesjonalne wybielanie zębów

Do profesjonalnych metod wybielania zębów zaliczyć można wybielanie nakładkowe i wybielanie jednowizytowe lampą. Podstawową różnicą między tymi zabiegami jest czas. Wybielanie nakładkowe wymaga przygotowania dopasowanych nakładek oraz zakładania ich na noc przez 2-3 tygodnie. Należy przez cały ten okres i do 2 tygodni po stosować białą dietę. Wybielanie w White&Beauty pozwala cieszyć się pięknym uśmiechem po godzinnej wizycie a białą dietę należy stosować bezpośrednio po zabiegu do 14 dni. Duże znaczenie ma również cena. Wybielanie nakładkowe jest po prostu droższe. Dodatkowo przy wybielaniu nakładkowym zęby są narażone na długotrwały kontakt z substancją wybielającą, co zwiększa ryzyko wystąpienia nadwrażliwości.


Image
White & Beauty Warszawa

umów wizytę: 578-899-920

[email protected]
Image