Chcesz zapisać się na laserowe wybielanie zębów jednak nie wiesz, którą lampę wybrać? Postaramy się objaśnić różnicę pomiędzy laserami, abyście dokonali odpowiedniego wyboru.

 

LAMPA PREMIUM

Znana jest pod nazwą akceleratora halogenowego. Jest najskuteczniejszą lampą służącą do laserowego wybielania zębów. Zadowoli ona nawet najbardziej wymagających klientów. Lampa emituje wiązkę światła, której długość fali waha się między 480 a 520 nanometrów. W ciągu jednej wizyty możliwy efekt wybielenia to 10-16 odcieni, a rezultaty utrzymują się aż do dwóch lat. Dzięki działaniu lampy Premium, żel zaaplikowany na zęby wnika w szkliwo oraz głębszą warstwę, czyli zębinę. Polecana jest osobom, które posiadają przebarwienia spowodowane przyjmowaniem antybiotyków, niewłaściwą dietą oraz paleniem tytoniu.

 

LAMPA LED

Jest to standardowa lampa używana przy wykonywaniu zabiegu laserowego wybielania zębów. Transmituje wiązki światła o długości fali 465 nanometrów. Dzięki tej lampie specjalistyczny żel wnika w zęby wybielając szkliwo. Rozjaśnia zęby od 4 do 8 odcieni, a efekty utrzymują się 6-9 miesięcy. Polecana jest klientom, którzy mają niewielkie przebarwienia nazębne.

 

  LAMPA
PREMIUM
LAMPA LED
Długość fali 480-520 nm 465 nm
Efekt w odcieniach 10-16 odcieni 4-8 odcieni
Czas utrzymania się efektu 1-1,5 roku 6-9 miesięcy
Jak głęboko wnika żel? Szkliwo i zębina Zewnętrzna wartwa szkliwa
Przeznacznie Silne przebarwienia Mniejsze przebarwienia,
podtrzymanie efektu wybielania

 

Zapisz się na laserowe wybielanie zębów w jednym z gabinetów White & Beauty!

Image
White & Beauty Warszawa

umów wizytę: 578-899-920

[email protected]
Image