NAJCZĘSTSZE OBAWY PRZED ZABIEGIEM LASEROWEGO WYBIELANIA ZĘBÓW

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Słowo ,,zabieg’’ niemal każdemu kojarzy się z nieuniknionym bólem. Czy dotyczy to również laserowego wybielania zębów w Warszawie? Zdecydowanie nie! Nasza metoda pozwala na pełen komfort, bezpieczeństwo oraz brak nieprzyjemnych odczuć.

Wybielanie zębów przynosi ból! – zabieg laserowego wybielania zębów w gabinetach White & Beauty jest całkowicie bezbolesny. Metoda ta jest nową, ulepszoną technologią wybielania zębów, która pozwala na cieszenie się efektem bez uśmierzania bólu pozabiegowego. W przypadku pacjenta, który ma bardzo czułe dziąsła może pojawić się niewielka nadwrażliwość, która jest kontrolowana podczas zabiegu i utrzymuje się jedynie do kilku godzin po wizycie.

Uzupełnienia stomatologiczne wypadają! – podczas zabiegu laserowego wybielania zębów pacjent ma kontakt z organicznym żelem wybielającym, który działa bezpośrednio na zęby. Nie powoduje to pęknięć i wypadania uzupełnień. Żel nie niszczy sztucznych materiałów stomatologicznych. Należy jednak pamiętać, że uzupełnienia nie wybielają się i należy wymienić zewnętrzną warstwę uzupełnienia na jaśniejszą.

Kolor bieli będzie aż śmiecił! – wielu pacjentów obawia się, że po zabiegu ich zęby staną się nienaturalnie białe. Taki lęk budzi przede wszystkim wygląd celebrytów, którzy mają idealnie białe licówki. Zabieg laserowego wybielania zębów rozjaśnia zęby do 16 odcieni. Podczas wizyty można kontrolować odcień przerywając zabieg. Należy również pamiętać, że najjaśniejszą bielą jest naturalny kolor kości.

Po laserowym wybielaniu wypadają zęby ! – laserowe wybielanie zębów jest skuteczną metodą testowaną przez amerykańskich naukowców. Pozwala zachować 100% bezpieczeństwo. Podczas zabiegu lampa rozszerza mikro pory zębowe co pozwala na wchłanianie się żelu i usuwanie przebarwień. Po około siedmiu dniach (czas stosowania białej diety) mikro pory zamykają się, czyli ząb powraca do pierwotnego stanu. Oczywiście należy pamiętać, aby wybielać zęby zgodnie z zaleceniami. Zabiegu bowiem nie można często powtarzać. Moda na wybielanie zębów przyszła stosunkowo niedawno, a liczba zadowolonych klientów zdecydowanie rośnie.


Image
White & Beauty Warszawa

umów wizytę: 578-899-920

[email protected]
Image