Zęby palacza Zęby palacza

Zęby palacza

  • -

Zęby palacza

Wybielanie zębów Warszawa w gabinecie White&Beauty pozwala byłym palaczom odzyskać naturalny kolor swoich zębów. Niektórzy z nas nie zdają sobie sprawy, jak bardzo palenie szkodzi naszym zębom. Chodzi nie tylko o ich estetyczny wygląd, ale również większą podatność na próchnicę. Palisz? To właśnie zwiększa prawdopodobieństwo, że wypadną Ci zęby.

Wpływ papierosów na zęby

Do najczęstszych zmian patologicznych w jamie ustnej zaliczyć można osad najczęściej szary a nawet czarny, przebarwienia, żółknięcie, itp. Wywołują jednak nie tylko zmiany estetyczne, ale poprzez zwiększone narastanie płytki nazębnej, niszczą szkliwo i powodują próchnicę. Dodatkowym problemem jest deficyt witaminy C spowodowany paleniem, co powoduje powstawanie zgorzeli i rozpulchnienie dziąseł.

Sposoby na białe zęby pomimo palenia

Coraz częściej widzimy reklamę „genialnej” pasty dla palaczy, która podobno wybieli zęby. Po pierwsze nie wybieli, a poprzez dużą ilość substancji ścierających usuwa osad. Faktycznie osad jest ciemnego koloru, więc wydaje się, że te zęby są trochę jaśniejsze. Pasta nie działa zupełnie na przebarwienia, które wniknęły wewnątrz zębów. Należy pamiętać, że używanie past „wybielających” do codziennego użytku przez długi czas może przynieść więcej szkód niż pożytku. Warto pamiętać o systematycznym oczyszczaniu zębów z kamienia i osadu nazębnego poprzez wykonanie zabiegów skalingu i piaskowania. Zaletą past dla palaczy jest to, że zawierają dużą ilość substancji zwalczających nieświeży oddech.

Nasza rada

Najlepiej rzuć palenie;) Nie da się? Wykonaj specjalnie odlewane nakładki u stomatologa i staraj się wytrzymać bez palenia, jak najdłużej. Wykonaj przed zabiegiem wybielania zębów skaling i piaskowanie, aby usunąć jak najwięcej osadu i kamienia. Wybiel zęby lampą PREMIUM.

Jeśli rzuciłeś palenie i chcesz odzyskać białe zęby,
zapraszamy na wybielanie zębów Warszawa do White&Beauty!