Walka o śnieżnobiały uśmiech Walka o śnieżnobiały uśmiech

Walka o śnieżnobiały uśmiech

  • -

Walka o śnieżnobiały uśmiech

Największego wroga śnieżnobiałego i zdrowego uśmiechu stanowią przebarwienia zębów. Wraz z biegiem lat blednie nawet najjaśniejszy uśmiech. Praktycznie każdego dotyka ten problem, natomiast są czynniki które mogą go przyspieszyć, np. proces starzenia, papierosy, kawa, wino, napoje kolorowe czy żywność o intensywnych zabarwieniu.

Kiedy już pojawiły się przebarwienia jedynym ratunkiem jest proces wybielania zębów Warszawa. Zabieg polega na nałożeniu specjalistycznego żelu oraz naświetlaniu lampą elektroluminescencyjną. Są 3 serie po 15 minut, po każdej zmiana żelu, tak więc zabieg trwa około godziny. Już po pierwszym zabiegu widoczny jest efekt! Nawet jedna wizyta jest w stanie usunąć większość przebarwień, cofnąć wiele lat zaniedbań i rozjaśnić Państwa uśmiech nawet do 14 odcieni. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i efektywny, co pokazują wieloletnie badania. Skutki uboczne jakie mogą się pojawić to jedynie krótkotrwałe podrażnienie dziąseł lub chwilowa nadwrażliwość zębów ( w ciągu doby po zabiegu). Natomiast efektem wybielania zębów można się cieszyć od 6 miesięcy nawet do 2 lat.

Czy jednak każdy może sobie wybielanić zęby? Może sobie na to pozwolić prawie każda osoba. Efekt jednak może się nieco różnić u poszczególnych osób. Żel nie wybiela większości materiałów sztucznych (licówki, koronki, porcelana) lub delikatnie je jedynie rozjaśnia.

Następującym osobom całkowicie odradza się wybielanie zębów:
kobietom w ciąży i podczas karmienia,
osobom ze znacznie uszkodzonym szkliwem,
osobom z paradontozą (zapalenie dziąseł, zły stan dziąseł),
osobom, które przestały nosić aparat ortodontyczny (należy odczekać 6 miesięcy od zdjęcia),
osobom, które niedawno przeszły stomatologiczny zabieg chirurgiczny,
osobom poniżej 16 roku życia.

Gdzie najlepiej wykonać zabieg i uzykać nieskazitelny efekt? Zapraszamy na wybielanie zębów Warszawa. Wygracie walkę o uśmiech bez przebarwień! Służymy profesjonalną pomocą!