Pytania dotyczące wybielania cz. 2 Pytania dotyczące wybielania cz. 2

Pytania dotyczące wybielania cz. 2

  • -

Pytania dotyczące wybielania cz. 2

Wybielanie zębów Warszawa jest to coraz bardziej powszechny zabieg. Nadal jednak w internecie krążą różne mity na ten temat. Cieszymy się jednak, że nasi Klienci są coraz bardziej świadomi. Poszerzajmy, więc wiedze dalej.

Która lampa jest mniej szkodliwa?

Jest to jedno z najbardziej podchwytliwych pytań, jakie lubią zadawać nasi klienci. W ofercie White&Beauty mamy dwie lampy: LED i PREMIUM. Obie są w pełni bezpieczne i posiadają wymagane atesty. Dodatkowo nasze wybielanie nie ingeruje w strukturę szkliwa, co za tym idzie nie niszczy go.

Na czym polega cofanie się efektu wybielania?

Niestety u ok. 8% pacjentów zauważamy efekt cofania się efektu wybielania w okresie stabilizacji się koloru, czyli na 7-14 dni po zabiegu. Duża część z tych osób nie dopełniła zaleceń w postaci białej diety. W tym czasie zęby bardziej absorbują barwniki, co sprawia, że wypicie kawy czy/lub zapalenie papierosa może zniweczyć efekt wybielania. Istnieje również nieliczny odsetek klientów, u których nie wystarczy jeden zabieg. Efekt się cofa i konieczne jest wykonanie powtórnego wybielania. Drugi zabieg mogą wykonać jako zabieg reklamacyjny, co jest gwarantem wysokiej jakości w White&Beauty.

Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?

Tą kwestię poruszaliśmy już wiele razy. Profesjonalne wybielanie zębów wykonane atestowanymi preparatami przez wykwalifikowanych specjalistów jest całkowicie bezpieczny. Z zębów utleniane są przebarwienia, nie naruszając przy tym struktury uzębienia.

Zapraszamy na wybielanie zębów Warszawa do White&Beauty!