Pytania dotyczące wybielania cz. 1 Pytania dotyczące wybielania cz. 1

Pytania dotyczące wybielania cz. 1

  • -

Pytania dotyczące wybielania cz. 1

Wybielanie zębów w Warszawie w gabinecie White&Beauty jest to stosunkowo prosty zabieg, do którego jednak należy się właściwie przygotować. Wielu z naszych klientów zaniepokojonych doniesieniami, jakie niosą za sobą otchłanie Internetu zadaje mnóstwo pytań. No i brawo! Tak właśnie powinno być. Musimy zdecydować się na zabieg wybielania zębów w pełni świadomie, aby potem nie żałować. Poniżej znajdują się pytania, które zadają najczęściej nasi klienci.

Na czym polega wybielanie zębów w White&Beauty?

Wybielanie zębów w naszej sieci opiera się na działaniu unikalnego żelu do wybielania, który aplikowany jest na zęby i poddawany działaniu lampy. Intensywne niebieskie światło aktywuje żel, który przez mikroskopijne kanaliki wnika do szkliwa i utlenia przebarwienia, nie niszcząc przy tym szkliwa. Podczas naświetleń część wody z zębów wyparowuje, lecz w ciągu ok. 7 dni po wybielaniu stan wody się unormuje.

Czym się różni wybielanie lampą od nakładkowego?

Najłatwiej jest odpowiedzieć na to pytanie jednym słowem: CZASEM! To właśnie czas ma tutaj największe znaczenie. Wybielanie nakładkowe trwa kilka tygodni, zaś wybielanie w White&Beauty ok. godziny. Kiedy zęby przez dłuższy okres czasu narażone są na działanie żelu, istnieje większe prawdopodobieństwo wystąpienia nadwrażliwości.

Którą lampę wybrać i czym one się różnią?

W ofercie posiadamy dwie lampy: lampę LED i lampę PREMIUM. Lampa LED jest to standardowa lampa do wybielania zębów. Wybieli szkliwo o 5 do 8 odcieni, a efekt utrzyma się od 6 do 9 miesięcy. Zalecana jest dla osób, które chciałyby odświeżyć efekt wybielania. Lampa PREMIUM posiada dłuższą wiązkę światła, więc sięga przebarwień, które umiejscowione są głębiej. Można osiągnąć efekt nawet do 14 odcieni i cieszyć się nim nawet do 1,5 roku.

Zapraszamy na wybielanie zębów Warszawa w White&Beauty!