Pozbądź się kompleksów! Pozbądź się kompleksów!

Pozbądź się kompleksów!

  • -

Pozbądź się kompleksów!

Wybielanie zębów Warszawa w White&Beauty to doskonały sposób na poradzenie sobie z kompleksem dotyczącym naszego uśmiechu. Niestety lista kompleksów na tym się jednak u większości nie kończy. Podobno Polakowi niczym nie dogodzisz. A to jesteśmy za młodzi, a to za starzy, a to mamy zbyt gęste włosy albo za rzadkie. Z wiekiem powinniśmy się już oswoić z naszym „JA”.

Co to są kompleksy?

Każdy z nas je ma, ale nie każdy zastanawia się, co to jest. Psychologowie twierdzą, że są to nasze myśli, wyobrażenie, słowa, które związane są myślą, wywołującą silne uczucia. Myśl ta jest najczęściej wyparta czy też stłumiona. Często konkretną cechę lub cechy traktujemy jak wady. Tylko, że to nie są takie zwykłe wady. Wywołują one u nas bardzo silne emocję i trudno z tym walczyć.

Najczęstsze kompleksy

Często słyszycie od swoich kobiet bądź koleżanek: „Jestem gruba” albo „Wstydzę się”, „Boje się”. Przekonanie, że nie dam rady, choć jeszcze nie wystartowałam. Strach, który paraliżuje i nie pozwala ruszyć w pościg za marzeniami. Przykładami głęboko zakorzenionych w podświadomości kompleksów są: kompleks Edypa, kompleks Diany, Kompleks Piotrusia Pana, itp. Masz teściową? Uważasz, że jest wręcz chorobliwie przywiązana do swojego „synka”? Może ma kompleks Jokasty:)

Masz kompleksy na temat swojego uśmiechu?

Może i z jednymi „cechami” się pogodzimy z wiekiem, ale już pojawiają się kolejne. Z wiekiem tracą swój naturalny kolor. Coraz więcej w nich przebarwień. Najważniejsze o czym trzeba pamiętać – piękny uśmiech to zdrowe zęby. Niestety nawet zdrowe zęby wyglądają mało atrakcyjnie, gdy są żółte. Warto pomyśleć o zabiegu wybielania. Pomoże on odzyskać naturalny odcień Twoich zębów już po jednym zabiegu.

Zapraszamy na wybielanie zębów Warszawa w White&Beauty!