Podaruj bon na laserowe wybielanie zębów w Warszawie Podaruj bon na laserowe wybielanie zębów w Warszawie

Podaruj bon na laserowe wybielanie zębów Warszawa

  • -

Podaruj bon na laserowe wybielanie zębów Warszawa

Zastanawiasz się nad prezentem dla bliskich ? Chcesz żeby ten podarunek był wyjątkowy i niepowtarzalny? Nie chcesz kolejnego przereklamowanego prezentu? Podaruj uśmiech! To idealny sposób, aby sprawić ogromną radość bliskim. Bon na laserowe wybielanie zębów Warszawa to prezent, którym można cieszyć się każdego dnia! Nic nie da Ci większej satysfakcji niż uśmiech najbliższych.

Kto może skorzystać z metody laserowego wybielania zębów?

Z innowacyjnej metody laserowego wybielania zębów w Warszawie może skorzystać każdy, o ile nie ma przeciwwskazań do zabiegu. Są nimi  ubytki w zębach  od jedynki do piątki, uszkodzenia szkliwa, ciąża, okres laktacji, paradontoza, próchnica, zęby w trakcie leczenia, Parkinson,epilepsja, bruksizm, brak szkliwa, cukrzyca, astma, opryszczka, wiek poniżej 16 roku życia, aparat ortodontyczny i okres około 6 miesięcy od jego zdjęcia, stany zapalne w jamie ustnej, znaczne nagromadzenie kamienia i osadu.

Jak przebiega wizyta wybielania zębów Warszawa

Na początku wizyty pacjent musi zapoznać się z formularzem klienta, w której jeszcze raz zapoznaje się ze wszystkimi niezbędnymi informacjami. Następnie badany jest aktualny kolor zębów pacjenta. Kolejno nakładany jest żel organiczny o działaniu wybielającym, który jest aktywowany dzięki lampom (w gabinetach White&Beauty możliwe jest wybielanie lampą Led lub lampą Premium). Tę czynność powtarzamy trzykrotnie. Każde naświetlenie trwa 15 min, czyli w sumie nasze zęby są poddawane niebieskiej wiązce światła lampy przez 45 min podczas wizyty. Po wszystkich naświetleniach ponownie badamy kolor zębów, aby ocenić rezultaty wybielania zębów.

Co po wizycie?

A po zabiegu należy stosować tzw. białą dietę. Podczas tej diety należy nie jeść produktów spożywczych o ciemnych zabarwieniu zarówno naturalnym i sztucznym. Są to np. buraki, jagody, porzeczki, szpinak, truskawki, czerwone mięso, pomidory, ciemne pieczywo, żółtka jajek. Nie należy również pić kawy, herbaty (nawet jasnej), kakao, coli i innych napojów gazowanych. Nie należy również pić soków owocowych ani jeść owoców, witaminy C, ponieważ mają one w sobie bardzo dużo kwasów, które ujemnie wpływają na szkliwo po zabiegu. Wyjątkiem jest banan i przetwory z niego. Stanowczo zakazuje się palenia papierosów, gdyż tytoń ma ciemny, brązowy barwnik, który z łatwością wnika w zęby. Pamiętaj również, że przez pierwsze 2 godziny po zabiegu możesz tylko i wyłącznie spożywać wodę mineralną bez dodatku gazu.

Jak zapisać się na wizytę ?

Wystarczy zadzwonić pod wskazany numer telefonu podany na naszej stronie internetowej. Podczas rozmowy zostaną ponownie wymienione przeciwwskazania, dostaniesz informację o białej diecie, dokładnym adresie gabinetu oraz wskazówki jak do niego dotrzeć. Zostanie również dopasowany termin do Twoich potrzeb.